Rozwiązania dla biznesu

SAP Business One to system klasy ERP, który wspiera praktycznie wszystkie procesy biznesowe małych i średnich firm. Przystępność cenowa, łatwość wdrożenia i elastyczność czynią system ten idealnym dla firm zatrudniających zarówno kilku, jak i kilkuset pracowników. SAP Business One jest przeznaczony dla firm, które zdecydowały się nadążać za rozwojem poprzez inwestycje we właściwe narzędzia informatyczne. Jest to rozwiązanie kompletne i w pełni zintegrowane, które wspomaga zarządzanie przedsiębiorstwem. Jest też rozwiązaniem elastycznym oraz dostępnym cenowo.
SAP Business One umożliwia innowacyjny sposób dotarcia do klienta, dzięki czemu zwiększa się efektywność biznesu, a to oznacza wzrost zysków firmy. SAP Business One pomoże Ci w lepszym zarządzaniu każdym aspektem Twojej firmy - od sprzedaży i relacji z klientami aż po finanse i bieżące prowadzenie działalności. Kluczowe elementy systemu to przechowywanie wszystkich informacji biznesowych w jednym skalowalnym systemie, automatyzacja i przyspieszenie całości procesów biznesowych, lepsze decyzje biznesowe i satysfakcja klienta dzięki działaniu w czasie rzeczywistym, większenie szybkości działania aplikacji i możliwości analitycznych dzięki technologii in-memory oraz wygodny dostęp do SAP Business One dzięki aplikacji mobilnej.
Platforma SAP HANA w połączeniu SAP Business One umożliwia wykorzystanie technologii „in-memory” do przygotowywania raportów i analiz w ciągu kilku sekund. Błyskawiczne wyszukiwanie istotnych informacji biznesowych to znacznie szybsze podejmowanie trafniejszych decyzji. SAP HANA jest ekscytującą nową i unikalną technologią dostarczoną przez SAP. Jej istotą jest innowacyjna technika wykorzystania pamięci do przechowywania danych in-memory, co jest szczególnie przydatne do obsługi – z niespotykaną wydajnością - dużej ilości danych. W przeszłości, analizy danych były tradycyjne oddzielane od operacji transakcyjnych ze względu na ograniczenia prędkości dostępów do dysku. Dawniej konieczne było tworzenie struktur analitycznych w celu odpowiedzi na postawione pytania, co przyczyniało się do rozbudowy hurtowni danych. Teraz, gdy prędkość dysków nie ma już takiego znaczenia możemy jednocześnie obsługiwać transakcje i prowadzić analizy danych.
Aplikacja SAP Business One została stworzona z myślą o małych przedsiębiorstwach jako rozwiązanie efektywne kosztowo i oferowane wyłącznie przez partnerów SAP. Współpracując z nami, każda firma może mieć pewność posiadania systemu tworzonego na najwyższym światowym poziomie oraz gwarancję profesjonalnej obsługi wdrożeniowej jak i powdrożeniowej. Sukcesy zrealizowanych projektów są publikowane w oficjalnych materiałach referencyjnych SAP.