Rozwiązania dla biznesu

Aplikacje firmy Insoft to doskonałe rozwiązania dla sprzedaży detalicznej oraz gastronomii. Aplikacje te doskonale sprawdzają się dla małych sklepów, butików czy dużych sieci handlowych. Mają też znakomite zastosowanie w gastronomii współpracując z aplikacjami do sprzedaży detalicznej Insoft.
Dzięki aplikacji do sprzedaży detalicznej PC-Market7 szybko znajdziesz najgorzej i najlepiej sprzedające się towary, prześledzisz dokładną historię towaru od wprowadzenia na magazyn do sprzedania ostatniej sztuki. Sprawdzisz stan rozliczeń z kontrahentami ile masz niezapłaconych faktur, ile nieodebranych pieniędzy. Masz możliwość zobaczenia ile sklep "zarobił", jaką kwotę marży sklep zrealizował dziś (lub w przeszłości) na sprzedanych towarach, sprawdzisz stan kasy. W każdej chwili dowiesz się ile pieniędzy powinno się znajdować w kasetce kierownika sklepu. Zaoszczędzisz na szybkim sporządzeniu remanentu, dzięki współpracy z przenośnymi terminalami remanent będzie trwał krócej. Możesz też użyć terminali do wprowadzania dostaw. Szybko wydrukujesz etykietki na półki, możesz również sam zaprojektować etykietkę dla swojego sklepu. Podczas dostawy program sam je wydrukuje dla nowych towarów. Szybko ometkujesz swoje towary a dzięki współpracy z drukarkami kodów kreskowych wydruk 100 etykiet na towary, to kwestia kilkunastu sekund. Możesz zaoszczędzić też czas na wprowadzaniu dokumentów dostaw, jeśli Twój dostawca prześle je przez Internet.
Aplikacja dla gastronomii PC-Gastronom może pracować na samodzielnej kasie jak również w sieciowym systemie kas, jest przystosowana do obsługi ekranów dotykowych. Możesz także pracować ze zwykłym monitorem - dzięki zastosowaniu klawiatury zwykłej lub programowalnej, potrzebne funkcje przypiszesz wybranym klawiszom. Przejrzysty i prosty interfejs użytkownika sprawi, że kelner szybko nauczy się wydajnie obsługiwać klientów z użyciem PC-Gastronom. Panele szybkiej sprzedaży znacznie przyspieszą wybór towarów, pozwolą błyskawiczne dotrzeć do wybranej grupy produktów. Drukarka kuchenna i ekran kuchenny zapewnią, że zamówienia błyskawicznie trafią do kuchni. Uzyskasz kontrolę nad pracą kelnerów w czasie rzeczywistym przeglądniesz transakcje kelnera oraz sprawdzisz, jakie ma obroty, ilu obsłużył klientów, ile gotówki powinien mieć w kasetce, ile potwierdzeń zapłaty kartami, ile bonów, ile stornowanych pozycji i ile anulowanych paragonów. W systemie może pracować wielu kasjerów, a każdy z nich może mieć otwarte po kilka rachunków jednocześnie. Kelnerzy mogą przemieszczać się pomiędzy kasami – system zapamięta kasjera i przy rozliczeniu przypisze mu tylko jego transakcje. Kelner nie wybierze paragonu kolegi gdyż użytkownik po zalogowaniu widzi tylko swoje paragony. Zablokujesz kasę w czasie, gdy nie jest użytkowana, możesz być pewny, że nikt niepowołany nie uzyska dostępu do stanowiska kasowego dzięki mechanizmowi blokady sesji. PC-Gastronom to współpraca z urządzeniami niezbędnymi w punktach gastronomicznych i restauracjach: drukarki fiskalne, terminale płatnicze, wyświetlacze dla klientów, drukarki kuchenne, drukarki bonów, wagi, klawiatury programowalne, czytniki kart magnetycznych, elektronicznych i pinpadów, systemy monitoringu.